החזרה לארץ מהודו הייתה כמו נחיתה בכוכב אחר. לא הספקתי לפרוק את המזוודה המאובקת, וכבר מצאתי עצמי מקליקה על לוחות דרושים באינטרנט. החזרה מטיולי הטבע המדהימים והנחיתה אל הריאליות של החיים, הכניסה אותי להילוך של מכונית מרוץ משומנת היטב.

הגעתי לפורטל בשם, לוחות דרושים באינטרנט. נדהמתי לגלות שיפור ביעילות, בחלוקה לתחומים ובעכשוויות. טבחות, תסריטאות, SPO STP ומה לא.. מצאתי עצמי שוחה בים של שמות של מקצועות שלא היה לי מושג מהם. אבל הייתי אופטימית.

אבא שלי, שמאוד התגעגע אלי כששהיתי בהודו המאובקת, נכנס אל החדר. הוא מחה על כך שפעם, היו מקצועות כמו סנדלר, אופה, נגר, והיום יש אינטרנט. איזה כלי מפואר. אפשר למצוא בו פשוט הכול. אבי היה נסער מפלאי הקידמה. "אבא, לוחות דרושים באינטרנט, זה הדבר היום."

הטיול בהודו היה כלום לעומת הטיול במרחבי העולם שנקרא: לוחות דרושים באינטרנט. כמה מידע, איזה קצב, כמה הצעות. אין מצב שאדם בעל כישורים, ולא משנה איזה, לא ימצא את המישרה ה"תפורה" עליו. ואני גולשת, ובראש עובר לי באנר ששולח לי תזכורת. "עבודה טובה, יחס אישי, כסף טוב, מימוש עצמי.."

ככה במשך שבועיים. ואז, פתאום אני מקבלת הצעת עבודה למייל. היו כתובות שם כמה מילים על תחום האופנה, על מיקום החברה והייתה מצורפת הזמנה אישית להרצאה חד פעמית. כשהגיע המועד, פתחתי את ארון הבגדים שהכיל כמה פריטים מחויטים. אחרי הודו, זה היה מעבר קיצוני. התאפרתי קלות ויצאתי לפגישת העבודה, כשבמוחי מהדהדות המילים: לוחות דרושים באינטרנט.

הגעתי לבניין מפואר בן שלושים קומות במרכז תל אביב. היה עלי להגיע לקומה השתים עשרה. היו שם עוד עשרים אנשים ונשים מעונבים ומטופחים שחיכו אף הם לתחילת ההרצאה. ההרצאה החלה. להפתעתי או שלא להפתעתי, המרצה החל בדברי שבח בנושא החם: לוחות דרושים באינטרנט. הוא פירט את העקרונות השיווקיים המנחים תחום זה, והוסיף ודיבר על תחום האופנה, אליה הייתה קשורה המשרה.

אחרי כמה דקות הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. כשהסתיימה ההרצאה הופניתי לראיון אישי שעבר בהצלחה רבה. ותוך שבוע התחלתי לעבוד. מה אגיד לכם. שיווק, אופנה, אנשים, פגישות, איזה דינאמיות. וכל זה, תולדה של טיול בארץ ששמה, לוחות דרושים באינטרנט.

סגירת תפריט