למי לא עברה מחשבה על מתנות לחג לפחות פעמיים בשנה? לא חשוב אם אתה איש, או אישה, בוס מכובד או סבתא יקרה. מתנות לחג הוא עניין שאי אפשר להתעלם ממנו.

אם כן, מחשבה זה נהדר, אך היא בהכרח גוררת עימה פעולה, כמדובר במענה על ציפיות של קרובים, חברים או מועסקים. בדרך כלל כדאי לטפל במחשבה איך שהיא עולה, כי תכנון מוריד שליש מהדאגה, אם לא יותר.

אדם מתוכנן חוסך לעצמו הרבה כאב ראש. ויפה שעה אחת קודם. השנה החלטתי להיות מעשי בכל הנוגע לחגים בכלל ולמתנות בפרט. לא חשוב אם אתה חושב על ילדיך, או קרוביך, מצאתי, שמתנה מכמה גורמים מולידה תוצאה מוערכת יותר. כלומר, עדיף לתת משהו גדול, במקום כמה דברים קטנים שהתפשרת עליהם.

לעיתים זה הופך אותך להיות איש שיווק משפחתי ליום או יומיים, אך הניסיון תמיד מוכיח את עצמו כשווה. למשפחה הקרובה הכנתי הפתעת חג אמיתית. ריהוט גן. יש לכם מרפסת שמש? אתם כבר קליינטים פוטנציאליים לאביזרים מרפסת כמו מנורות, שמשיות, פרגולות, ריהוט גן ואפילו סט ברביקיו  קומפקטי.

אבל מה עם אלה שאין להם? גם פה אפשר למצוא פיתרון יצירתי לא פחות. קורס רפואה משלימה. נשמע מפתיע? לאו דווקא. מאחר וכל אחד בודק אי אלו פעמים בחייו את הנושא, ובעשור האחרון אף נהוג להשתמש בצורה אקטיבית ואף אפקטיבית בגישת רפואה משלימה- אם כך, למה לא בעצם? קורס עיסוי, לימוד דמיון מודרך או כל תחום אחר שפותח את הראש והניסיון ומקנה עוד אפיקים בחיים. רפואה משלימה הוא תחום פופולרי עד מאוד, וניתן למצוא קורסים מגוונים בכל רחבי הארץ. אז הינה עוד מתנת חג שימושית שנשארת לכל החיים.

אז מה היה לנו פה? ריהוט גן, קורס רפואה משלימה, וכמה ששני שטחים אלה נראים לכאורה רחוקים זה מזה, אבל הכל בא כדי לענות על המילוי שכל אחד מחפש. גם נותן המתנה וגם המקבל. וזו בעצם הנקודה החשובה ביותר. ישנם בעצם שני טיפוסים או יותר. אלה המחפשים, המעמיקים הנוהים אחר משמעות החיים. ואלה שיש בהם גם את זה, אך חיים את עולם החומר. לא כל אחד מחשיב ריהוט ועיצוב, אך יש כאלה שזה דווקא עושה להם את ההבדל. קרוב לודאי שתימצאו את עצמכם, ואת מכריכם באחת מהקטגוריות. על כן, תוכלו לשחק ולהתגמש עם ההחלטות בנוגע למתנות החג, ואם מדובר בעובדים, אם אתם מעסיקים, אז לעיתים ניתן לקנות ריהוט גן, ואף קורס רפואה משלימה זה או אחר, במחיר קבוצתי. תלוי עד כמה אתם מאורגנים. ואם חשבתם על החגים כבר מעכשיו, סביר להניח שאתם מהמסודרים שבחבורה. אם כך, קחו יוזמה, למרות הקיץ המיוזע והלח, ועשו סיבוב באינטרנט, צודו את הנראה לכם, אל תשכחו את היחס הגלום במתנה, את היחסים בין בני האדם שהם הם תמיד החשובים מכל הסיפור, וצאו לדרך.

סגירת תפריט