בין אם מדובר בחברים קרובים או קרובי משפחה, תינוק חדש זה אירוע מרגש כמעט באותה מידה ואין דרך טובה יותר לשמח את ההורים הטריים מאשר להעניק להם מתנת לידה, לאם או לתינוק.

החיפוש אחר המתנה המושלמת, שתהיה גם מקורית וגם שימושית, יכול להיות מייגע כשאין אפילו שמץ של רעיון מה אפשר לתת שעוד לא נתנו, שכן רוב הסיכויים שההורים כבר דאגו לחדר התינוק עם כל הציוד המתאים, כמעט כל דודה קונה לתינוק בגדים או מוצרים לחדר האמבטיה ובונבוניירות עדיף לא לקנות – כי זה הדבר האחרון שהאם הטרייה רוצה.

מחפשים רעיון מקורי? מה דעתכם על ציורי קיר?

ציורי קיר משלימים את העיצוב הכללי של חדר התינוק ומוסיף לו קסם. עבור התינוק, ציור קיר מהווה באמצעות הצבע מקור לגירויים התורמים להתפתחותו ולפיתוח הדמיון שלו, בניגוד לקירות הלבנים שיש במרבית החדרים. ההמלצה היא, בשביל למנוע גירוי יתר שיימנע ממנו להרדם או להרגיש נינוח בחדר, יש לבחור בצבעים רכים, כמו צבעי פסטל, שלא יהיו רועשים מידי לעין.

ציורי קיר – עשה זאת בעצמך או לקחת איש מקצוע?

ללא ספק, אם יש לך כשרון לציור, מתנת הלידה שתעניק להורים המאושרים תהיה משמעותית בהרבה מאשר אם לקחת איש מקצוע, וזאת שהשקעת את כולך במתנה, בין אם בזמן העבודה, בבחירת הצבעים, בדמיון וביצירתיות שלך ובתהליך הציור עצמו. זה לא משהו שנלקח כמובן מאליו כלל וכלל.

במידה ואין לך כשרון ציור, אל תדאג. ישנם מספיק אנשי מקצוע המתמחים בציורי קיר. בין אם דרך האינטרנט או המלצות מחברים, גם כאן יהיה זה צעד חכם מצדך לנקוט בעריכת השוואת מחירים. תוכל למצוא את רוב אמני הקיר דרך האינטרנט, התרשם מתיק העבודות שלהם ומהמלצות אם יש ואז תבחר.

ולא לשכוח לוודא עם אבא ואמא קודם!

כמובן שיש לוודא שזה בסדר מצד ההורים לעתיד וכמו כן לבדוק עמם בקשר לגודל המקסימלי של הקיר שהם מוכנים שיציירו עליו – את ציורי הקיר ניתן לצייר על כל החדר, קיר שלם או בחלק ממנו – והיכן. אחרת כל העבודה וההשקעה בציור הקיר, בין אם עשיתם זאת בעצמכם או שכרתם איש מקצוע שיעשה זאת עבורכם, תהיה לטמיון – כי אם זה לא יהיה לטעמם או ייעשה בניגוד לרצונם, אל תופתעו אם זמן לא רב לאחר מכן הקירות יהיו מסויידים בצבע לבן.

סגירת תפריט