נועה אדמון

לינק להורדת קורות החיים של נועה
noa admon cv

שמי נועה אדמון. נולדתי ב- 1978 בתל אביב. בגיל עשרים עברתי עם משפחתי למושב שדמה, שבו גדלו הורי. כתוצאה ממחלה בילדותי לקיתי בנזק מוחי מזערי, שגרם ללקות למידה. למדתי במסגרות של חינוך מיוחד ובתיכון למדתי שלוש שנים נוספות במגמה פדגוגית. רציתי לעבוד עם ילדים, ולכן התחלתי לעבוד כסייעת בגני הילדים במועצה האזורית גדרות.
בעבודה עם הילדים אהבתי לשוחח איתם, לשמוע את החוכמות שלהם, לשחק איתם, לשמור עליהם. נהניתי מהאהבה שקיבלתי מהם ומההורים שלהם. הייתי חברת צוות בהרכבים שונים ולא תמיד זה היה קל, אבל התמודדתי עם זה ככל יכולתי, כי ידעתי שצריך להסתדר עם כולם במקום העבודה. עבדתי גם בגנים בגדרה ובבניה, ואחרי עשרים שנות עבודה החלטתי לשנות כיוון. העבודה עם ילדים מהנה אבל גם שוחקת. הרגשתי צורך ללמוד ולהרחיב אופקים.
תמיד אהבתי ללמוד דברים חדשים. כך לקחתי קורס ברפלקסולוגיה, למדתי אנגלית ועדיין אני לומדת. אני קוראת הרבה ספרים, זה הבילוי העיקרי שלי. אני אוהבת בעיקר ספרים בנושאי: פנטזיה, מתח, וספרות עיונית על נושאים שונים כגון: טבע, בריאות. אני נהנית לקרוא גם ספרי ילדים ונוער ולחפש מידע על סופרים שונים.
אני מתנדבת כיום בשתי ספריות: האחת בעשרת והשנייה בגדרה. במסגרות אלה אני מבצעת את כל העבודות הנדרשות בספריה, למשל: השאלת ספרים לקוראים, זיכוי הקוראים על ספרים שהם החזירו, טלפונים לקוראים שהספרים אצלם כבר הרבה מאוד זמן, מעבר על רשימות מלאי, איזה ספרים יש לנו בספריה ואיזה ספרים אפשר להזמין. אני נהנית מאוד לשוחח עם הקוראים שבאים לספריה. ככלל אני אוהבת חברת בני אדם ובעלי חיים. אני מרגישה שאפשר ללמוד המון לא רק מספרים, אלא גם משיחות עם אנשים והתבוננות וקשרים עם בעלי חיים.
ההתעניינות שלי בחי ובצומח הביאה אותי לקרוא ספרים בתחומים אלה כולל גם בנושא צמחי מרפא ותרופות טבעיות. בטיולים בארץ ובחו"ל אני תמיד מחפשת את הטבע. הלוואי שבארץ שלנו היו מכבדים יותר את הטבע ושומרים עליו. לשמחתי אני יכולה ליהנות מהגינה שלי, שאותה אני מטפחת.
אשמח אם תימצא לי עבודה בספריה קרוב למקום מגורי.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן