שני קלגסבלד

לינק להורדת קורות החיים של שני
shani cv

שמי שני קלגסבלד, בת 21, מהרצליה. בוגרת "תיכון מרום" בכפר הירוק, במגמת ספרות.
סיימתי שירות לאומי בן שנתיים כמורה גננת.
נודע לי על קורס בק אופיס בשיווק דיגיטלי. הופניתי למכון טראמפ בבית איזי שפירא ברעננה, שם עברתי בהצלחה מבחנים שונים והתקבלתי לקורס שמתקיים פעמיים בשבוע.
הגעתי לקורס כדי להתקדם בתעשייה מתפתחת ועכשווית, שבה אני יכולה לבטא את עצמי ולהתפתח עצמאית.
בתחילה לא ידעתי בדיוק מה הקשר בין שם הקורס לבין מה שנלמד בו בפועל. התרגשתי לקראת הלימודים. הופתעתי לגלות עד כמה נשאבתי לעולם השיווק הדיגיטלי, כמה הוא מעניין וקל עבורי. אני מתנהלת בו בטבעיות, כאילו הדברים היו ידועים לי מראש. אמנם, את חלקם הכרתי. קל לי מאד עם כל תוכנות האופיס וזה מסתבר מקל עלי בלימודים בקורס.
אני נהנית להגיע ללימודים בקורס, לשמוע וללמוד על דברים חדשים, ללמוד טכנולוגיות ופלטפורמות שיווק דיגיטלי . כמו כן, חברי לקורס הנתקלים מדי פעם בקשיים פונים אלי שאסייע להם. נוכחתי לדעת שאני גם שמחה לעזור להם וללמד אותם דברים מסוימים לפי בקשתם.
אני רואה זאת ככבוד גדול שעמית מלכי, מרצה בקורס, בחר בי לנהל את פרויקט הגמר, וכמו כן לנהל את הדף העסקי של הפרויקט בפייסבוק . האחריות שניתנה לי גורמת להעצמה גדולה ולהרגשה של כבוד והערכה כלפיי. אני שמחה להיות במקום הזה ולעזור.
כאשר אתקבל לעבודה בתחום, אני חושבת שאוכל להועיל למי שיעסיק אותי ואוכל לקדם עבורו פרוייקטים מבוקשים.
נולדתי כפגית, אני מתמודדת עם שיתוק מוחין קל (עם ניידות מלאה), אך זה לא מנע ממני להיות תלמידה מצטיינת עם בגרות מלאה, בממוצע של 94.5. אני גם שחיינית פראלימפית מצטיינת, השתתפתי במכביה, וצלחתי את הכנרת. אני אלופת ישראל בשחייה.
בזמני החופשי, כאשר אינני לומדת או שוחה, אני מרבה לעבוד במחשב, לשחק משחקי מחשב, לבלות עם החבר שלי, לטייל עם שני הכלבים שלי, לצפות בטלוויזיה, ללכת לקולנוע ולתיאטרון. אני גם אוהבת מאד חיות, התנדבתי ב"SOS חיות" הרצליה, והתנדבתי במרפאה וטרינרית.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן